Witch world

We are mysterious!
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Witch world

Witch world - Registracijos sąlygos


Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.

Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdama jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote seną).
TAISYKLĖS!
¬Nešokinėjam prieš adminus,nes tada bus tau nekaip!
¬Galima turėti tik 1acc.
¬Iconos dydis 100x100,juk nenorim ištempti forumo Oo
¬Rpg temose dalyvaujam kaip reikalas t.y postas negali but ne mažiau 3žodžiū ¬Nereklaminam per PM tam yra keitimosi tema
¬Būnam geručiai ir keikiamės labai labai mažai^^
¬Mylim Pamylim vienas kitą,nesimušam,nerėkiam ar dar kažkaip negadinam sau gyvenimo ¬Galima būti tik 3 vietose!
¬Rpg temose dalyvaujam kaip reikalas t.y postas negali but ne mažiau 3 žodžiu.
¬Namučius įsikuriam per savaitę.
¬Floodinam tik floodo temoj
Adminai pasilieka teise keisti taisykles!